.

To REGISTER, LOGIN or access more options, press MENU on mobile.

Tiny House

Quote

Tiny house ile özgürlüğe merhaba demek ister misiniz? Güne, doğanın huzurlu melodisi eşliğinde uyanmak, hayatı renklendiren nadir anların farkına varmak için tiny house evleri doğaseverlerin beğenisine sunuluyor. Minimalist tiny house estetik görünümü ile ince zevk sahiplerini baştan çıkarıyor. Etkileyici mimarisi ve şaşırtıcı sadeliğiyle de şehirdeki rakiplerinin önüne geçiyor. Gürültüden uzakta, tertemiz havayı içinize çekerek sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşmak, keyif ve keşiflerinize bir yenisini eklemek tahmin ettiğinizden çok daha kolay.

Tekerlekli modelleri ile dört mevsimi bir arada yaşama ayrıcalığını sağlayan tiny house Türkiye’nin doğal güzelliklerini doya doya deneyimlemeniz için eşsiz bir fırsat yaratıyor. Böylelikle tatilleriniz hafta sonuyla sınırlı kalmayarak, uzun yıllar boyu sürebiliyor. Verimli yer altı yapısı sayesinde Türkiye tiny house deneyimi için son derece uygun bir ülke. Bunun yanı sıra cazibe uyandıran yer üstü zenginlikleri nedeniyle de tercih edilebilir bir konumda.

Tiny house evleri, alanında uzman mühendislerin kontrolünde usta mimarlar tarafından tasarlanmıştır. Ağırlıkları modeline göre 750 ile 3500 kg arasında değişiklik gösterir. Karayolları müdürlüğünce plaka ve ruhsatlı, yasal olarak karavan tipi araç sınıfına girmektedir. Bu özelliği sayesinde imar iznine ihtiyaç duymadan istenilen bir alanda konumlandırılabilir. Eğer evin konumlanacağı yer düzgün ve sert ise herhangi bir tedbir alınmasına gerek olmadan yerleşim sağlanabilir. Onun dışında zeminin düzlenmesi ve mıcır tipi bir malzemeyle kaplanmasında fayda vardır. Alınması gereken en önemli tedbir ise aracın köşelerindeki krikoların açılarak dengelenmesi işlemidir.

Kaynak; tiny house

Quote

Off Topic: Sports betting is the new trend!! Check this for more info -->  CLICK HERE